ODUL Solar Energy

Hakkımızda

Daha önce yapı ve enerji sektöründe bir çok projeye imza atan ÖDÜL Grubu, Ödül Solar Enerji ile de yenilebilir enerji kaynakları alanında faaliyet göstermeye başlamıştır.

Ödül Solar Enerji; güneşten elektrik üretimi için kullanılan fotovoltaik (PV) panel üretimi yapmak üzere 2013 yılnda Kayseri Mimarsinan Organize Sanayi Bölgesinde kurulmuştur.

Daha önce yapı ve enerji sektöründe bir çok projeye imza atan ÖDÜL Grubu, Ödül Solar Enerji ile de yenilebilir enerji kaynakları alanında faaliyet göstermeye başlamıştır.

Ödül Solar Enerji; ürettiği panellere 10 yıl ürün dayanıklılığı, 10 yıl %90 verimlilik ve 25 yıl %80 verimlilik garantisi vermektedir.

Ödül Solar Enerji yaptığı yatırımlarla kurulu gücünü 180 MW'a çıkararak Türkiye'nin çeşitli bölgelerine fotovoltaik panel tedariki sağlamaktadır.

Ödül Solar Enerji Türkiye'de 4BB panel üretiminden 5BB panel üretimine geçen ilk firmalardan biridir.

En büyük hedefi; sektöründe küresel bir oyuncu olmak ve ülkemizi yurt dışında başarı ile temsil etmek olan şirketimiz; üstün teknolojik alt yapısı, uzman teknik personeli ile şu ana kadar gerçekleştirdiği projelerle farkını ortaya koymuştur.

Gücünü güneşten alan ÖDÜL Solar Enerji; doğaya ve insana saygılı şekilde yaptığı üretimle birlikte, ekonomik ve kaliteli ürünleri ile çalışanlarına ve ülkemize değer katmaya devam edecektir.


Copyright © 2018. Her Hakkı Saklıdır. Sitemizin herhangi bir şekilde kopyalanması, çoğaltılması ve dağıtılması halinde yasal haklarımız işletilecektir.

Mimarsinan O.S.B. 12. Cadde No : 10 Melikgazi KAYSERİ

0 (352) 290-0359 - info@odulsolar.com
Live Help (Start Chat)